Svět pásek: washi potěšení a mnohem víc

7. dubna 2016 v 11:29 | Lištička |  Malé velké vášně
"Na vše krásné nebo z lásky jsou tu naše washi pásky." - Svět pásek

Ráda bych vám představila jeden ze svých oblíbených internetových obchodů. Najdete v něm washi pásky, kawai pásky, samolepky, diáře, ozdobné kancelářské sponky, pohlednice, obálky a další tvořící nezbytnosti, bez kterých nebudete už moct být, jakmile jejich kouzlu jednou podlehnete :-)

To bylo tak...


Jednoho dne, přibližně před rokem, na mě vyskočila reklama na diáře a samolepky s Malým princem. Chvíli jsem odolávala, ale nakonec jsem udělala první objednávku, tehdy ještě bez registrace. Dnes se musím sama sobě smát, jak naivní jsem byla, když jsem si myslela, že to bude jednorázový nákup :-) Od té doby se do Světa pásek stále vracím.

Nabídka se pravidelně obměňuje, každý pátek přicházejí s novým zbožím, přičemž to prodané se částečně doplňuje, takže se pořád něco děje. Mají účet na Facebooku, kde jsou hodně aktivní, a opravdu se vyplatí je sledovat, protože krom nového zboží se tam objevují i soutěže s lákavými cenami.

Jednoduše závislost

Moc se mi líbí vstřícný přístup k zákazníkům. Jednou jsem neměla na účtu dost peněz, abych mohla zaplatit objednávku hned, tak jsem psala s prosbou, jestli by mi pár dní posečkali. Bez problémů.
Dokonce jsou tak všímaví, že když jsem jednou omylem zaškrtla osobní odběr namísto doručení Českou poštou, kterou používám obvykle, napsali mi, jestli skutečně chci ten osobní odběr, když jsem ho ještě nikdy neměla. No, nechtěla jsem :-D

Pokud máte zájem o nějaký motiv nebo zboží, které se vyprodalo a na vás nevyzbylo (a občas jsou to vážně fofry, aneb kdo zaváhá, nemá nic), není nic snazšího než napsat prosbu.

Přijímají i tipy na doplnění sortimentu, každý podnět berou vážně.

A tohle jsem sice zatím nevyužila, ale podle všeho je to běžná praxe: pokud už máte objednávku uzavřenou, ale ještě ji neodeslali, a mezitím přibylo nové zboží, přiloží vám je k původní objednávce, takže platíte pouze jedno poštovné, nebo vám část zboží vymění. Anebo naopak, pokud víte, že byste chtěli objednávat, ale ještě chcete počkat na nové zboží, ale přitom se bojíte, že vám mezitím vyprodají něco z nabídky, pokud hezky poprosíte, schovají vám to bokem :-)

Tlusťoučký králíček Molang, můj favorit :-)

Washi pásky jsou obecně relativně drahá položka, ale ve Světě pásek mají rozumné ceny (nejen pásek) a navíc, pokud jste stálý zákazník, máte možnost získat až slevu 10 % za již provedené nákupy. Jestliže jste některý z nich uskutečnili bez účtu, ale z totožné e-mailové adresy, můžete si účet s objednávkou propojit a započítá vám ji to taky. Sama jsem vyzkoušela. Ale vzhledem k ochotě majitelů obchůdku si myslím, že i kdyby byla adresa jiná, stejně by se to dalo zařídit individuálně.

Doprava je od 42 Kč podle váhy zásilky. Poštovné bývalo původně zdarma nad 1000 Kč, nedávno byla ale minimální cena objednávky, za kterou je doručení zdarma, snížena na 500 Kč, což je velmi lákavé a taky velká rána pro mou peněženku. Pět set utratíte jedna dvě. Zboží vám totiž skáče to košíku vyloženě samo, přísahám! :-)

Balíčky, ve kterých objednávky chodí, jsou nádherně vyzdobené samolepkami a washi páskami, takže pokud mi přijde krabička, schovám si ji a poctivě ji plním washi páskami, jak můžete vidět na hořejší fotografii. Menší objednávky chodí v obálce s bublinkatou fólií. Je to pokaždé obrovské těšení, když přede mnou leží na stole zásilka ze Světa pásek a já si vychutnávám těch několik vteřin před rozbalením, než se na balíček vrhnu :-)

Samolepky Malého prince (80 ks) mají jedinou chybu: je jich "málo" a je tam pouze jeden otevřený hroznýš!

Na přiložených fotkách jsem zdokumentovala svoji dosavadní sbírku věciček, serepetiček a nezbytností (nebo zbytečností, to záleží na tom, jestli jste takový blázen jako já) zakoupených ve Světě pásek. Vedou u mě washi pásky s nejrůznějšími motivy, následované v těsném závěsu samolepkami a samozřejmě skvělými diáři Malého prince a králíčka Molanga, do nichž jsem dosud neměla odvahu čárnout.

S každou nově příchozí objednávkou se dlouho "mazlím", rozložím si nové věci kolem sebe a kochám se jimi. Myslím, že něco podobného dělají straky se třpytivými věcmi ;-)

Zkrátka a dobře: jsem z tohohle obchůdku upřímně nadšená a všem vám doporučuji se jít do něj minimálně podívat. Ovšem pozor! Hrozí velké riziko, že jeho kouzlu propadnete, získáte nutkavou potřebu se tam stále vracet a bude vám líto, že nemůžete mít všechno ;-)

 


Komentáře

1 Matty Matty | E-mail | Web | 12. dubna 2016 v 20:57 | Reagovat

Týjo, máš překrásnou sbírku! :)
Taky už jsem podlehla. :D Když jsem si objednávala poprvé, přísahala jsem si, že to jednou stačí a teď se pomalu chystám ke třetí objednávce. :D Je to strašně návykové!
A já se taky s novými přírůstky "mazlím", když ono je to všechno ták krásné. :)
Vůbec jsem nevěděla, že si můžu takhle  napsat aby mi něco dali bokem, to je úžasné! Van Goghova Hvězdná noc je totiž věčně vyprodaná. :) (To jsou ty lidi, co se nikdy na nic nezeptaj no :D)
Měj se krásně a přeji pěkné objednávky!

2 Lištička Lištička | Web | 13. dubna 2016 v 8:31 | Reagovat

[1]: Já jsem si toho, že si lze zboží nechat dát stranou, všimla na Facebooku, kde o to občas někdo požádal. A zrovna tak s tou výměnou části objednávky nebo posečkáním odeslání. To se mi hrozně líbí, že je přístup k zákazníkům takový osobní a individuální, působí to na mě hrozně dobře :-) Nemluvě samozřejmě o těch úžasných věcičkách ;-)
Děkuju za komentář a taky přeju hodně dalších nákupů, ať se krabičky plní! :-)

3 Hollymetle Hollymetle | E-mail | 30. srpna 2017 v 5:56 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

4 ZacharySax ZacharySax | E-mail | 31. prosince 2017 v 4:44 | Reagovat

Hello. And Bye.

5 Asfalt93Hix Asfalt93Hix | E-mail | 7. února 2018 v 4:01 | Reagovat

управление благоустройства города краснодар
правила благоустройства краснодар
озеленение и благоустройства в краснодаре работа
асфальтирование краснодара список контакты
ооо благоустройство краснодар

----------------------
http://благоустройство-краснодар.рф/

6 TristanBaf TristanBaf | E-mail | Web | 22. března 2018 v 19:11 | Reagovat

заработок в интернете такси
: https://sites.google.com/site/realnyjzarabotokvinternete777/

7 Pay Day Loans Pay Day Loans | E-mail | Web | 9. října 2018 v 20:42 | Reagovat

credit loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">loans gov</a> payday loan usa <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>credit loans guaranteed approval</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.