Mixované müsli a mnohem víc

22. listopadu 2014 v 16:59 |  Moje plky
Jako každý fanoušek dobrého a zároveň pokud možno zdravého jídla jsem zaregistrovala existenci projektu zvaného Mixit. Filozofii značky snadno odhalíte na první pohled při navštívení jejich stránek. Buď si můžete vybrat z již namíchaných výrobků, nebo si namíchat vlastní podle vašich preferencí. Ceny jsou vyšší, než kdybyste si něco podobného koupili v supermarketu, proto jsem dlouho tenhle internetový obchod jen zpovzdálí sledovala. Pak ale přišly narozeniny mé maminky a já neměla žádný nápad, co jí koupit. Tak jsem pořídila první tubus.


Nakupovala jsem v kamenném obchodě a při placení zjistila, že je müsli trochu dražší než na internetu. To pro mě bylo ponaučením, že pokud budu příště nakupovat, mám si to raději nechat doručit na výdejní místo a vyzvednout osobně. Jediná nevýhoda toho je, že musíte zaplatit předem, jinak ušetříte. Mamince dárek chutnal, tudíž jsem usoudila, že neprohloupím, pokud i na Vánoce nakoupím nějaké dobroty z mixiťáckých stránek. Tentokrát jsem sáhla po oříšcích a sušeném ovoci, nebudu psát konkrétně, kdyby si to tu náhodou některý z obdarovávaných přečetl. A jeden balíček sušených jahod jsem si objednala pro sebe.

Kromě müsli, ovoce a ořechů mě v nabídce zaujaly také čokolády a dárková balení. Od nákupu mě zatím odrazuje cena, přece jen nejsem zvyklá nakupovat jednu čokoládu za 250 korun. Ale chápu, že se platí kvalita a (zřejmě také) značka. V nabídce najdete ještě ovesné kaše (ty já nejím), tyčinky a malá balení do kapsy.

Chci říct, že zboží na Mixit považuju za výborný dárek. Vůbec bych se nezlobila, kdyby mě tak někdo podaroval :-) Pokud se vám nelíbí nic z hotové nabídky, jednoduše si namixujete podle vlastních preferencí. Už žádné přebírání a třídění směsi na oblíbené a neoblíbené přísady, už žádné vybírání neoblíbených součástí müsli: jednoduše se jim vyhnete. Typ tubusu si vyberete z momentálně dostupných variant. A kdo má alergii na lepek, dostane zboží, které s ním nepřišlo do styku. Zkrátka pokud máte možnost připlatit si za kvalitu, doporučuji z vlastní zkušenosti :-)
 


Komentáře

1 Holoubek Holoubek | E-mail | Web | 23. listopadu 2014 v 20:58 | Reagovat

Jo, Mixit, ten znám. Moje sestřenice mají doma pár tubusů s velmi avantgardními směsmi (kukuřičné lupínky, kokos, gumoví medvídci atd.). :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.