Pan Bábovka

29. prosince 2008 v 9:49
Pan Bábovka je poseroutka jak se patří. Má panickou hrůzu ze zlodějů, z neočekávaných situací i každodenního života.
Bojí se tmy, pavouků, letadel, úřednic, odmítá jíst jídlo v restauracích či na návštěvách, protože by mohlo být otrávené a nechodí nikam sám, aby ho náhodou někdo nepřepadl. Za volant sedá jedině pod nátlakem. Co kdyby naboural?! Snad jen dojít si na záchod zvládne bez cizí pomoci - za předpokladu, že na něj počkáte před toaletou.


V čem je problém?

Rozhodně nečekejte, že vás Pan Bábovka ochrání. Naopak. Pokud bude v nebezpečí, klidně vás nechá na holičkách a bez rozpaků uteče. V krizových situacích si budete muset poradit bez něj. Buď se zhroutí anebo zbaběle prchne.

Jak ho poznáte?

Většinou se chová normálně, občas až suverénně. Ale je to jen přetvářka. Stačí sebemenší náznak "nebezpečí" a tenhle člověk se sesype jako domeček z karet dřív, než byste řekli švec.
 


Komentáře

1 Eliota Eliota | Web | 29. prosince 2008 v 10:38 | Reagovat

:D Tenhle popis byl povedený. :) Pobavil mě. ;)

Hlasovat v anketě nemůžu, protože jsem si nečetla úplně všechny typy pánů. ;) A z těch, co jsem si četla.. Tak nevím, asi ne..

2 Miraella Miraella | Web | 29. prosince 2008 v 11:10 | Reagovat

:D:D:D

takovýho poseru naštěstí neznám, ale znát ho, vezmu ho za límec a hodím ho do hluboký temný přehrady s krokodýlama, pavoukama, jedovatýma hadama, otráveným jídlem a toaletou plnou gangsterů a nad tou jámou by neustále lítaly hořící letadla. tak!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.