Mary Sue jméno mé

25. května 2008 v 9:15
Tohle je jeden velký úlet XDD

Napadlo mě to dnes ráno a docela jsem se při psaní bavila. Když jsem to pak po sobě četla, neodolala jsem a do kulatých závorek připsala pár svých postřehů.

Dokonce jsem tuhle povídku vyhostila do samostatné rubriky. Možná to časem smažu, možná napíšu něco dalšího XD
Každopádně je to parodie. Přijde vám to trapné? Mně taky ;-)


Jmenuji se Mary. Mary Sue Gatesová. Ano, můj tatínek je ten známý multimilionář. (Tímto se zmiňovanému pánovi omlouvám, že ho dávám do spojitosti s touto slečnou, ale potřebovala jsem pro ni bohatého otce jakožto sponzora. Proč? Dočtete se dál.)

Jsem velice hezká (Ach, ta skromnost!), chytrá, šikovná a přátelská. (Ehm...) Ale nebyla jsem vždy taková. Jako malou mě nikdo neměl rád. (Chudinko.) Když už všem dívkám kolem mě narostly prsa, já jsem byla pořád plochá. Naštěstí mám moc hodného tatínka. (To zní hrůzně...)

Umožnil mi plastickou operaci prsou, přestože mi ještě nebylo osmnáct let! No není on báječný? (Právě jsem k této slečně ztratila poslední zbyteček sympatií, který mi od přečtení první věty ještě zbyl.)

A také mi umožnil, že budu smět jeden rok chodit do školy v Bradavicích! Sice moc nevím, co to je - prý nějaká škola pro mladé čaroděje či co - ale nějaká paní o tom napsala sérii knížek a všechny to baví číst, tak alespoň budu mít co vyprávět, až se odtamtud vrátím. Ředitel té školy se sice bránil, že prý jsem nějaké mudlovské dítě, které kouzlit neumí, ale otec obětoval peníze, za které si chtěl koupit k vánocům Čínu a ten dědek povolil. (Sledujete, jak je její otec obětavý?)

Budu mít individuální studijní plán. No není to báječné? (Pozor, připravte se, že Maruška větu No není to báječné? používá až nezdravě často.)

Nyní už sedím v soukromém letadle a mířím tam. Ostatní studenti jedou nějakým vlakem, ale přece se JÁ nebudu trmácet vlakem, když mohu letět svým osobním letadlem, že? To letadlo se jmenuje po mně. Je celé růžové a a na ocase má napsáno Mary Sue. No není to báječné?

Musíme přistát na nějaké louce, protože nikde poblíž Bradavic není přistávací dráha, ale můj pilot je naštěstí zkušený, a tak to zvládneme bez problémů. Když dorazíme do hradu, ostatní studenti tam ještě nejsou.

První, koho potkám na chodbě, je nějaký černovlasý pán s velkým nosem. "Co tu děláte, slečno?" Vyjede na mě chladně.

Překvapeně zamrkám, ale pak se usměji a podám mu ruku. "Mary Sue. Mary Sue Gatesová. Jsem vaše nová studentka."

Mou ruku nepřijme. Přejede mě tvrdým pohledem od hlavy až k patě. "Proč nejste oblečena v uniformě? A jak to, že jste tu dřív než ostatní?!"

"Ale tohle je moje uniforma." Zatvářím se zoufale.

Muž si znechuceně změří můj růžový komplet. Co mu může vadit na růžovém svetříku, černé košili, růžové sukýnce a značkových botách na podpatku od Prady? (Já bych věděla, děvče.)

"Přiletěla jsem soukromým letadlem."

V očích se mu mihne poznání. "Ach, vy jste ta protekční studentka."

Usměji se na něj. "Ano, to jsem já. Mary Sue. Mary Sue Gatesová." Podám mu ruku znovu.

"Já vím, to už jste říkala!" Zavrčí nepříjemně.

"Myslela jsem, že mi třeba podáte ruku. U nás je to slušností." Nevinně se na něj usměji.

Nejprve zrudne vzteky a potom zbledne. "Odvedu vás k řediteli." Prohlásí ledově.

S pokrčením ramen ho následuji. Cestou se rozhlížím po škole. Vypadá sice působivě, ale naše vila je téměř stejně velká a navíc modernější. Budu muset poprosit otce, aby jim dal nějaký sponzorský dar. Například veliké přesýpací hodiny - mají je tu hned čtyřikrát, snad kdyby se jedny zpozdily - vypadají velmi archaicky.

"Vy jste se mi ještě nepředstavil." Uvědomím si náhle. Černovlasý muž mou narážku zcela ignoruje. Že by to byl nepochopil? (Tím to nebude.)

"Smím vědět, jak se jmenujete?" Vražedně se na mě podívá, takže mi úsměv zmrzne na rtech.

"Snape. Profesor Snape."

"A který předmět učíte, pane profesore?"

Zaskřípe zuby. "Lektvary."

"Ach. To je něco podobného jako u nás chemie, že?"

"Nevím, co se učí v mudlovských školách, slečno." Odsekne mi. Proč mám pořád pocit, že mě tu nevidí rád? (Protože to není jen tvůj pocit, Mary.)

Ředitel školy je o něco příjemnější. Je to takový starý pán, který vypadá jako Santa Claus.

"Takže vy jste slečna Gatesová, že?" Zeptá se mě konverzačním tónem.

"Přesně tak, pane řediteli."

"Hmm." Zamyšleně si mě prohlíží a poté prohlásí. "Víte, že jsem si vás představoval přesně takhle?" (To se pak není čemu divit, že ji nechtěl přijmout...)

"Vážně?" Rozzářím se jako sluníčko. "To je vskutku zajímavé."

Jeden z obrazů na stěně zhnuseně odfrkne. Střelím pohledem po staré dámě s lorňonem, která je tam vyobrazena. A ona odfrkne znovu a pak během chvíle zmizí. To je zajímavé. Pohyblivé obrazy...

"Není třeba nic zapírat, slečno." Začne mluvit ředitel. "Původně jsem nechtěl, abyste studovala na této škole. Jak jistě víte, toto je škola pro mladé kouzelníky a vy kouzelník nejste."

Chápavě přikývnu.

"Ale váš otec mě ehm... přesvědčil."

Šťastně se na něj usměji.

"Víte, vůbec nejde o ty peníze, které mi za to nabídl." (Ale kdeže! O peníze přece nikdy nejde.) "Napadlo mě, že by nebyl špatný nápad, abyste tuto školu porovnala s tou dosavadní, kam jste chodila, a případně mi navrhla, co by se tu dalo zlepšit."

"Výtečný nápad!" Pochválím toho dědečka. "Už jsem si všimla, že tu máte hodně starého vybavení. Možná by nebylo od věci nakoupit nové."

Zděšeně na mě pohlédne, ale brzy to zamaskuje kyselým úsměvem. "Eh, já to zvážím."

Mou pozornost náhle upoutá nějaký hořící papoušek. "Pane řediteli, hoří vám pták!"

"To je v pořádku, slečno Gatesová. On má hořet."

"Skutečně?" Podivím se.

"Ano. Chcete si sáhnout?" (Ale fuj!)

"To bych moc ráda!"

Oranžovo červený pták se na mě nedůvěřivě zadívá. Ani v nejmenším se nezdá, že by se ode mě chtěl nechat pohladit. (Nedivím se.)

"Počkejte, musíme ho na něco nalákat." Vysvětlí mi ředitel a začne se štrachat v zásuvce od stolu. Nakonec vytáhne pytlík se zrním a podá mi ho.

"Jmenuje se Fawkes. Je to fénix."

Naberu do dlaně hrst zrní. Pták zbystří. Když k němu natáhnu ruku s pochoutkou, chvíli se rozmýšlí, a poté přelétne ze svého bidýlka na ředitelův stůl. Ještě jednou se na mě tázavě zadívá a poté mi začne zobat z ruky. Natáhnu k němu ruku, abych ho mohla pohladit. Hřeje.

"Dejte pozor, slečno, abyste se nespálila." Poradí mi ředitel.

Opatrně přejedu po hořícím peří a rychle ruku zase stáhnu. Je to báječný pocit, když vám dlaní projde to příjemné teplo.

"Je úžasný." Vydechnu. "Kde se dá takový fénix koupit?"

"Fénixové jsou velmi vzácní. Ve vašem mudlovském světě se vůbec nevyskytují."

"Ach." Zklamaně si ptáka prohlédnu. Toho bych si přála mít doma.

"Je mi líto, slečno, ale už musíme jít. Čeká nás zařazování." Vstane ředitel.

"Mě taky?"

"Ne, vy nebudete patřit do žádné koleje. Ale musím vás studentům představit. Co se týče toho vašeho oblečení-"

"Nelíbí se vám?" (Bingo!)

"No... Víte, možná byste měla zvolit něco méně výrazného. Ta růžová je taková..." Vidím, že se marně snaží nalézt vhodné slovo.

"Do očí bijící?" Napovím mu.

"Ano, to je přesně ono. Děkuji vám."

"Ale já nosím růžovou ráda." Uraženě našpulím pusinku.

"Ach, ovšem. Nezlobte se, slečno Gatesová. Samozřejmě smíte nosit, co budete chtít. Jen jsem vás na to chtěl upozornit, abyste nebyla překvapená reakcemi některých spolužáků."

"To je od vás milé." Změní se můj výraz z dotčeného na vděčný. "Děkuji, pane řediteli."

Ředitel si otře kapesníkem zpocené čelo a před obrovskou síní, kde už se rojí plno studentů v černých pláštích, mi pokyne. "Až po vás, slečno."

Velká síň vypadá působivě. Je velká jako krytý bazén u nás doma. Když zvednu hlavu, spatřím milióny hvězd. Jako by té místnosti chyběl strop.

Jsou v ní čtyři kolejní stoly plus jeden učitelský v čele. Tam společně s Brumbálem nakráčím.

Musím počkat, až se zařadí všechny děti, a když si konečně ředitel vezme slovo, představí se a přivítá nás v novém školním roce, přijde řada na mě.

"A nyní mi dovolte, abych vám představil slečnu Gatesovou."

Vstanu a kývnutím hlavy pozdravím studenty. Všichni na mě okouzleně zírají, ale nepřekvapí mě to. Jsem na to zvyklá. (No, takže teď, jak je to doopravdy: Všichni na ni zírají, protože má na sobě jako jediná nevkusné růžové oblečení. Toť vše.)

"Slečna Gatesová není čarodějka, ale přesto bude studovat na této škole spolu s vámi." Sálem to zašumí. "Nebude zařazena do žádné koleje a její studijní plán je individuální. To znamená, že na některých hodinách bude sedět společně s vámi, ale jiné bude mít zcela odlišné. Chcete k tomu ještě něco dodat, slečno Gatesová?"

"Myslím, že už bylo řečeno vše, pane řediteli. Snad bych jen ráda znímila, že se jmenuji Mary. Mary Sue." (Bond. James Bond.)
Ano, tady je Maruška v celé své kráse XD
BTW znáte tuhle herečku?
 


Komentáře

1 Meg Meg | Web | 25. května 2008 v 10:20 | Reagovat

tak teď jsi mě fakt pobavila xD Maruška...=DD Doufám že bude pokračování...x)

2 LilyV LilyV | Web | 25. května 2008 v 10:22 | Reagovat

Héj :D Tak to stojí za to :D Zvedačka náýlady jak něco :D Nejlepší byla Čína :D To mě dostalo.

Jsem fakt zvědavá, co jí vyvedeš příště :D

3 Eliška Eliška | Web | 25. května 2008 v 10:32 | Reagovat

Ježíš, to je krásné! =D Strašně se těším na pokračování =D

4 San San | Web | 25. května 2008 v 12:04 | Reagovat

Jessica Alba si nezaslouží být Maruškou!

Jinak malý rýpanec, ty tvé "komentgy" v tom jsou děsně matoucí... Kdyby šlo o glosovanou povídku, budiž, ale glosovat si vlastní MS...? Ale vtipné to jinak je, to je hlavní :).

5 Lištička Lištička | Web | 25. května 2008 v 12:28 | Reagovat

Meg, Lily, Elišce: Díky :)

San: Smůla, nemám ji ráda XD Nechala si udělat plastiku prsou, takže v tomhle to sedí :P

Potřebovala jsem někoho, kdo bude vzhledově vyhovovat. Ona vyhovuje. Víc v tom není :-)

Reakce na rýpanec: Připouštím, že je to poněkud zvláštní :-D I když já jsem zvláštní celá, tak co XD Ale jestli je to tak zlé, příště si ty své postřehy odpustím ;-)

6 KiVi KiVi | Web | 25. května 2008 v 12:34 | Reagovat

teda já bych se nezlobila kdybych vypadala jako ona :D ale jinak drsný drsný :)

7 Lenka Lenka | Web | 25. května 2008 v 14:16 | Reagovat

Tak to je nářez.....

Těšim se na pokračování víc jak na Vánoce, tak doufám, že bude dřív než tyto svátky klidu a míru.....Kdyby ne,tak bych asi umřela a to přece nechceš....

Řekni, že ne....

Prosííííím....

*Natahuje moldánky a utíká mamince pod sukni*

8 San San | Web | 25. května 2008 v 14:19 | Reagovat

MG> Zlé to přijde jenom mně, ale jak vidím, ostatním ne, takže zase zalezu do ulity a dám pokoj.

Já vím, že v poslední době nějak víc prudím... ale řekla jsem si, že je na čase přestat jenom chválit a začít i trochu kritizovat :). Nevím, zda jsem ten povolaný, ten pravý, kdo může takhle soudit, ale přece jenom, se psaním mám nějaké zkušenosti a skutečně mi vadí, když se děj takhle rozmělňuje. Když MS, tak vážně. A když parodie na MS, tak jako parodie. Proč to kombinovat?

9 San San | Web | 25. května 2008 v 14:22 | Reagovat

Lenka> Kolik ti je???

10 Dominika Dominika | Web | 25. května 2008 v 14:52 | Reagovat

Tohle je hrozná sranda, ale když mi bylo 12 a psala jsem něco podobnýho tak jsem to brala smrtelně vážně. Prostě jsem se do tý povídky přenášela jako krásná(pracovala jako modelka:-),velice bohatá žena, po který muži šílí.Ale jak říkám když to teď po sobě čtu..........je to fakt pr**l

11 Lištička Lištička | Web | 25. května 2008 v 14:52 | Reagovat

San: Mně nevadí, že mě kritizuješ. Naopak. Jsem ráda, že mi upřímně řekneš, co konkrétně se ti nelíbí :-)

Já to původně napsala bez těch komentářů, ale když jsem to pak po sobě četla, abych si mohla opravit případné chyby, napadalo mě spoustu připomínek. A protože jsem člověk rýpavý a otevřený různým blbostem, napadlo mě, že bych tam ty glosy mohla napsat, než to udělá místo mě někdo jiný XD

12 Miraella Miraella | Web | 25. května 2008 v 14:58 | Reagovat

:D:D:D

Já se pobavila, to jo. Je docela umění napsat parodii a pak ji ještě jednou vlastnoručně parodovat:D Jsi dobrá... :D

Jop, Alba vypadá na Marušu... taková dokonalá:D

*tlemí se Číně*

13 San San | Web | 25. května 2008 v 17:33 | Reagovat

MG> No opět, jak myslíš :). Ostatně, ty jsi autor :)).

Asi bych měla přestat brouzdat po blogách (ovšem s výjimkou toho tvého) a číst tam ty povídky... Nedávno jsem objevila vážně bombu, povídku jedné slečny, která chodí i sem (jmenovat nechci XDD), a nevěřila jsem svým očím... Něco tak blbého jsem už hodně dlouho nečetla. Co bylo ale smutné, všichni jí to hrozně chválili. Asi už nejsem ve věku, kdy všichni všechno nadšeně odkývají (nebo příkře odsoudí). Měla jsem chuť jí tam napsat, co si o tom myslím, ale to bych pak zase byla za arogantní slepici... Tak jsem to neudělala. Možná jsem měla :).

14 LilyV LilyV | Web | 25. května 2008 v 17:34 | Reagovat

2 San: Když se ti to nelíbí, tak to nečti, mě se to líbí i stěmi komenty.Rozhodně bych snimi pokračovala, aspoň je to trošku originální a vůbec celkově ten námět na povídku je originální

15 Lenka Lenka | Web | 25. května 2008 v 17:35 | Reagovat

San:Nesmíš se smát...NESMÍŠ...je mi...ee....Patnáct a podle testu devítka jsem třetí nejlepší ze třídy....Ale nevypadá to tak že ne?

(Obávám se, že při kontrolování  testů došlo k chybám...)

16 San San | Web | 25. května 2008 v 17:39 | Reagovat

LilyV> Považuji za lepší dát MG soudnou kritiku, než ji za všechno slepě chválit :). Ostatně, zase tak originální to není, Mary Sue paroduje kde kdo :). A malá rada: nepiš prosím "stěmi" a "snimi" dohromady. Je to nesmysl XD.

Lenka> OK, to ti přeju :).

17 Lištička Lištička | Web | 25. května 2008 v 17:52 | Reagovat

Lence: Neboj, do Vánoc času dost. To stihnu ;-))

Miraelle: Díky za uznání :-)

San: Třeba je to vážně věkem :) Když to tak vezmeš, já jsem ještě dítko a ty dospělá žena XD

Kritika je moc fajn věc. Je však průšvih, když ji dotyčný nepochopí anebo si ji vyloží špatně :P To potom rozlícenému autorovi těžko vysvětlíš, že jsi to myslela dobře :-D

Lily: Netřeba se rozčilovat, Lil :-) Musím souhlasit se San - skutečně ten námět moc originální není.

18 Jenny Jenny | Web | 25. května 2008 v 20:03 | Reagovat

:-D Tohle mě fakt povalo:-D A ty tvoje glosky taky...hlasuji, aby se je dala i k ostatním kapitolám:-D Jinak, tohle bylo parádní:-D !!!

19 Jenny Jenny | Web | 25. května 2008 v 20:05 | Reagovat

Ehm...Pobavilo xD Sorry...jo a kapitolám téhle povídky xD Ach jo, omlouvám se, ale nějak mě neposlouchají prsty xD

20 LilyV LilyV | Web | 25. května 2008 v 21:35 | Reagovat

No fajn mno... jak myslíte. Já osobně jsem teda na tohle ještě nenarazila, jen o tom lecos slyšela ale o Mary Sue Gatesové jsem ještě neslyšela zhola nic a to považuji za originální.

2 Lištička:Rozhodně s těmi komenty pokračuj, dodávaj tomu šťávu.

2 San: Já nic slepě nechválím, když se mi něco nelíbí, umím to dát najevo, ale Lištičce bych u téhle kapitoly opravdu nic nevytýkala.

Každopádně OK, beru to zpět.Ten předchozí koment jsem kapke neodhadla.Samozdřejmně čti dál. Demokracie je demokracie a každej má právo říct svůj názor

21 San San | Web | 25. května 2008 v 21:43 | Reagovat

LilyV> Netřeba se omlouvat. Neberu ti tvůj názor, ale nemůžu si pomoct ani s tím svým. Mimochodem, je jedno, jaké má Mary Sue příjmení (hlavně, aby znělo dostatečně nóbl ;) ), jde o to křestní, to je totiž standartní název pro tyhle... Mary Sue XDD. Název pro tyhle dokonalé postavy se zažil od doby, co vznikla parodický povídka "The Trekkie's Tale", v němž tato perfektní dívka jménem Mary Sue vystupovala. Toliko z historie. Od té doby toto téma ždímá snad každý.

Ale je od tebe milé, že mi dovoluješ dál číst povídky MG :).

Nicméně... mrkni se do pravopisného slovníku, jak se skutečně píše slovo "samozdřejmně". Možná budeš překvapená XDDD.

22 San San | Web | 25. května 2008 v 21:47 | Reagovat

MG> Věkem to asi bude. Rozhodně bych už nikdy pod žádný článek či obrázek nenapsala "hustýýýýý" nebo "kawaiiii", neboť mi to nyní přijde ubohé - a to jsem to v době puberty skutečně psala :). Naštěstí, i když ty jsi "dítko", považuji tě velmi inteligentní a toho si cením - také proto je tvůj blog jeden z mála, které skutečně sleduji :).

A ano, souhlasím s tebou, kritika je fajn. Poslední dobou mi začínají lézt na nervy všichni ti nekritičtí lidé v mém okolí. Nesnáším tvorečky, kteří mi všechno odkývají, jenom proto že jsem, kdo jsem. Radši si poslechnu nějaký ten rýpanec nebo radu. Bohužel, pro většinu je ale snazší napsat jenom slova chvály... Jak se pak má člověk někam posunout?

23 Miraella Miraella | Web | 25. května 2008 v 23:02 | Reagovat

Jak si čtu ty komentáře, začínám mít bobky ze San:D Mám v knihovničce její dvě knížky a teď si čtu, jak tu píše tak hezky cynické komenty:)

Připadám si jak rozechvělá fanynka:D:D:D

24 San San | Web | 26. května 2008 v 10:32 | Reagovat

Miraella> Netřeba se mne bát, jsem prostě kapku ráznější človíček, ale jinak jsem poměrně hodná :)). Vlastně obvykle se ani do žádných debat nepouštím, jenom si ty cynické komentáře nechávám pro sebe. Ale nemůžu být vždycky za "tu hodnou" ;). Jenom se zkrátka na spoustu věcí dívám jinak než v pubertě, a v kontrontaci s vámi, mladšími, si to uvědomuji :).

Každopádně mě těší, že máš v knihovničce celé dvě mé knihy, a doufám, že se ti aspoň trošku líbí :).

25 San San | Web | 26. května 2008 v 11:47 | Reagovat

LOL, pochopitelně mám na mysli "konfrontaci", takhle ten překlep vyzněl hodně slaboduše XDD.

26 Lištička Lištička | Web | 26. května 2008 v 15:23 | Reagovat

San: Aww, tvá upřímná slova mě zahřála u srdíčka :-))

Ano, bez kritiky to nejde. Avšak když někdo napíše "fuj, to je děs", člověk si z toho těžko něco vezme :P Takovéhle radílky, co pro jistotu neuvedou kontakt, ale pouze svůj pseudonym, má skutečně nejraději.

Mimochodem, poslední dvě věty mám chápat jako výzvu k tomu, abych tě kritizovala? XD

27 Miraella Miraella | Web | 26. května 2008 v 16:24 | Reagovat

San: Balírnu jsem četla asi 4x :)) A jasný, chňápu, hodná holčička... No, holčička... Už skoro paní :D Je mi jasný, že nad komentářema prcků se musíš celkem bavit, taky se na to těším, až se budu blahosklonně a cynicky usmívat nad lidmi, jako jsem "kdysi byla já" :D

28 Eliota Eliota | Web | 26. května 2008 v 16:45 | Reagovat

:D Je to skvělé! :D Doufám, že napíšeš pokračování.

29 LilyV LilyV | Web | 26. května 2008 v 18:26 | Reagovat

2San:  zase :D Ty prostě musíš opravit každou chybku, ale do toho slovníku se stejně kouknu :)

30 San San | Web | 26. května 2008 v 18:39 | Reagovat

MG> Právě, kritika je fajn, ale musí být také od někoho, kdo tomu rozumí. Daleko více mne osloví kritika někoho, kdo má se psaním či kreslením zkušenosti, případně to studuje či se tím jinak zabývá, nežli hanlivá slova nějaké sebevědomé třináctky :).

Ačkoliv kritiku já osobně beru hodně svérázně - o málojakém svém výtvoru si myslím, že je dobrý, takže když mi to pak ještě někdo zkritizuje, utvrdí mne to jenom v tom, že je to opravdu zlé :)).

A ano, klidně se neboj mi říkat i své negativní názory, ráda si je poslechnu - a pokud se s nimi ztotožním, ráda se jimi i poučím :).

By the way, doufám, že ti moc nevadí, že ti to tady spammuji docela zcestnými komentáři... ;))

Miraella> Počkat, počkat, jaká paní?! XD Abych se neurazila! XDD Nicméně, pokud to, že jsi Balírnu četla už 4x, znamená, že se ti líbí, jsem jenom potěšena :)). A ne, nemysli si, že se nad vašimi komentáři bavím a myslím si o vás bůh ví co... prostě se na to jenom dívám trochu jinak :).

Lily> No nezlob se na mě, ale tohle není "chybka", nýbrž hrubka na entou XDD. A ano, už si začínám zvykat na učitelské móresy a každého opravovat :)). Ovšem neznalost či prznění našeho krásného českého jazyka, to mi vadilo vždycky ;)).

31 Lištička Lištička | Web | 26. května 2008 v 19:04 | Reagovat

San: Kdepak, jen si spammuj dle libosti ;-) Tohle totiž není spam. Spam by byl, kdybys psala: "Přihlaš se ke mně do SONB!" (SONB = soutěž o nejlepší blog) nebo "Je u mě bleskajda, jukni se!" XDD Tyhle typy příspěvků rovnou mažu.

Mě zase štve, když se s něčím dlouho patlám a pak to nikdo neocení :P Nemyslím tím to, když mi napíšeš kritiku. To je O.K. Prostě mě štve, když někomu nestojí za to napsat byť jedinou větu, co si o tom myslí :-( Copak je taková práce naťukat do klávesnice pár písmenek?

32 Polgara Polgara | Web | 27. května 2008 v 13:45 | Reagovat

Na tvůj blog jsem narazila jenom náhodou, asi jako všichni. Předevší mě zaujala tato parodie na Mary sue. Musím napsat, že je hodně povedená a dost tě obdivuji, že sis to zvládla sama zkritizovat.

Mimochodem, říká ti něco glosování?

33 Lištička Lištička | Web | 27. května 2008 v 15:17 | Reagovat

Polgaře: Ano, glosování mi něco říká :-) A upřímně tohle slova nesnáším. Proto ho nepoužívám ;-) Jinak děkuji za pochvalu.

34 Catherrina Catherrina | Web | 29. května 2008 v 14:55 | Reagovat

Tak tohle mě rozesmálo! Maruška, hmmm....:D Nevím, kam jsi pro ten skvělý nápad šla, ale je úžasný!:))))

Tak úžasný, že si bezkonkurenčně zaslouží pokráčko!:)))

35 panthy panthy | Web | 26. srpna 2008 v 18:10 | Reagovat

tyjo, prej "Hoří vám pták :D:D:D" Já nemůžu XD Ale jo, dobrá parodie :)

36 Kamush Kamush | Web | 8. listopadu 2008 v 21:43 | Reagovat

Já taky nemůžu z věty zmíněné o komentář přede mnou :D dooost dobrej nápad pojmout Bradavice z druhé strany :D ;)

37 Zmražená Opice Zmražená Opice | Web | 21. března 2009 v 18:11 | Reagovat

Je to moc pěkný :D Jdu si přečíst druhou kapitolu nebo jak to mám nazvat :D

38 anuska001 anuska001 | 10. května 2009 v 8:34 | Reagovat

Tak to je dobře napsaný:o) Pobavilo mě to díky:o) Sice to není úplně originální nápad použít něčí román a jenom tam vložit svou postavu, ale obdivuhodně si se do bradavic vžila a pěkně si tam tu postavu umístila .o)

39 andulii andulii | Web | 4. července 2009 v 18:03 | Reagovat

to je upe úžasný hlavně ta část se Snapem :D:D... zrovna včera (nebo spíš dneska o půlnoci) jsem si z poličky vzala 7čku a listovala ní a postupně se začítala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.