Co je nudné a vzrušující?

4. března 2008 v 16:09 |  Přihodilo se mi
Občas se mi povede plácnout něco, čím se absolutně ztrapním. A občas se mi povede plácnout něco vtipného. Je to způsobeno tím, že často mluvím, aniž bych si rozmyslela, jakou blbost říkám. Někdy to vyzní vtipně, jindy ne. Nevím, do které skupiny zařadit dnešní příhodu.
Šestá hodina, anglický jazyk, byla suplovaná. Přežila jsem ji bez úhony jen proto, že suplující učitelka po mně nevyžadovala, abych se s ní pouštěla do diskuze tak, jako pár mých spolužáků. Bohudík.
Vysvětlit v angličtině slovo enormous nebylo nic, co bych nedovedla. A ani najít protějšek ke slovíčku boring nebyl problém. Exciting jsem zvládla vybrat ze škály nabízených slov bez sebemenší úhony.
"Co ještě může být boring or exciting?" zeptala se učitelka na vhodné podstatné jméno, které k těmto adjektivům lze přiřadit, když padly klasická slovíčka, jako je film, book nebo třeba place.
"Boyfriend." špitla jsem.
Za normálních okolností by to možná neslyšela, jenomže právě na angličtinu sedím v první lavici hned před katedrou. Moje sousedka propukla v chechot a i profesorka se tvářila pobaveně. Netuším, co si o mně myslela, a každopádně to ani nechci vědět. Nicméně to přešla bez komentáře.
Hledáte pointu? Žádná není.
Pokud byste přece jen rádi nějaké ponaučení, tak nikdy neříkejte nesmysly, pokud se nechcete ztrapnit. Mě se to už párkrát stalo a říkám vám upřímně: není to nic příjemného. Tohle nebyl ten případ.
Zatraceně, co jsem to zase vyplodila za blábol?!
 


Komentáře

1 greta greta | 10. března 2008 v 18:37 | Reagovat

hehe :D

Tak to se ti Lištičko povedlo;D

jistě... většina boyfriendů je velmi exciting;P ale bohužel boyfriend umí být i strášně booooring...........

2 Lištička Lištička | Web | 11. března 2008 v 10:43 | Reagovat

No... umím si představit, kdo by byl exciting... ;) A napadá mě víc adeptů :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.