Bolí mě v krku

1. prosince 2007 v 16:51 |  Přihodilo se mi
A to není fér!
Je to sotva měsíc, co jsem vůbec nemohla mluvit a už je to tu zas :(
Jinak je mi skvěle, jen ta příšerná bolest mi ztrpčuje život...
Já vím, můžu si za to sama. Jsem nezodpovědná a nevážím si svého zdraví.
Jenže to mám chodit ty tři minuty do školy (zbytek cesty sedím v autě) v čepici jako debílek?!
Ano, mám...
Kdo neprožil, nepochopí.
A co je u mě nového?
Maminka mi koupila naprosto suprový kabát!
Ovšem, není můj styl chodit v zimě ve společenském kabátku, ale jelikož mě čeká příští týden koncert Vivaldiho (Toť otravná akce školy. Asi bych si měla vzít sebou MP3 přehrávač, abych tu vážnou hudbu přežila. Jenže on se mi včera jako na potvoru rozbil :( Není mi přáno... Ale pravdou je, že Čtvero ročních období se ještě snést dá.) a já mám akorát dvě zimní sportovní bundy, které se na takovou společenskou událost nehodí ani omylem, bylo rozhodnuto.
Dostanu kabát!
A taky, že jo. Dostanu ho k šestnáctinám dopředu, čili už teď.
(Narozeniny mám až 5 dní před Štědrým dnem - pěkná nespravedlnost, dostávám pravidelně míň dárků, než bráška narozený v září.)
Je krátký pod zadek a černý s velkým límcem. Docela se mi i líbí, což je hlavní :)
Další novinkou je, že jedu v lednu se školou na lyžák.
Já blbá si myslela, že je to povinné! Až když jsem měla zaplacenou zálohu, ukázalo se, že nejede minimálně pět lidiček ze třídy.
A protože už to mám zaplacené, chtě nechtě tam musím :(
Já! Absolutní sportovní antitalent, který nikdy na sjezdovkách nestál a na běžkách absolvoval dva kurzy od základky (ty povinné byly), přičemž z dalšího se ulil díky zlomenině.
No, v pátek jsem si byla půjčit v půjčovně lyže.
Čert vem, že jsme se s mámou před prodavačkou dohadovali, kdo to bude vyřizovat :)
Jelikož jsem na sjezdovkách nikdy nestála, bylo pro mě zkoušení lyžařských bot horor.
Za žádnou cenu jsem nemohla přijít na to, jak se ta věc povoluje a utahuje...
Naštěstí se nade mnou slitoval jeden z prodavačů, celkem mladý kluk, a botku mi "odborně" utáhl. Následně jsem ho musela poprosit, aby mi ji zase sundal. Nebyla jsem schopná si s tím zapeklitým utahováním poradit :D
Když se nás prodavačka ptala na telefoní číslo, chtěla máma, abych jim dala svoje. Jelikož mám ale mobil hozený většinou někde v tašce a když mi někdo volá, má smůlu, rozhodla jsem, že bude lepší, když jim svůj mobil nadiktuje mamča (o pevnou linku nestáli, když se jim jí máma snažila vnutit ;)). Maminka si své číslo ovšem nepamatovala, a tak musela štrachat v kabelce, aby našla papírek, kde ho má napsané.
Otázku od prodavačky, kolik vážím, jsem zvládla bez úhony, ovšem na dotaz, kolik měřím, jsem se inteligentně dotázala: "Na výšku?"
Kluk u pokladny se dost dobře bavil :))
Dotaz, který přišel potom, totiž jestli lyžuji nebo ne, jsem považovala za otázku ze slušnosti - díky mé neschopnosti obout se do lyžáků muselo být všem jasné, že jsem na lyžích nikdy nestála...
Prostě vydařený den...
 


Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 1. prosince 2007 v 18:21 | Reagovat

Moc ráda spřátelím... No, abych pravdu řekla, tak mi to písmo taky nešlo někdy moc vidět... Díky ale že jsi mě na to upozornila.. :)

2 Lištička Lištička | Web | 1. prosince 2007 v 18:48 | Reagovat

Bezva :)) A nemáš zač :)

3 greta greta | 1. prosince 2007 v 19:19 | Reagovat

:Dchudáčku...u nás není zas nějak velká zima,takže nemusím nosit žádný kabátky a čepičky a šátečky a tak různě:D a podle toho jak si popsala svůj kabát,tuším,že je moc hezký:))

noo..a já taky jedu na lyžák.sem taky totální antisportovec a na lyžích sem nestála ještě ani jednou!!takže budu mít podobný problém jako ty.budu si muset taky půjčit lyže,kupovat si nový asi nebudu,pže nebudem mít stejně čas jezdit na hory...tak by to byly zbytečně vyhozený peníze.a doufám,že se mi při tom půjčování stane méně takových...menších trapasů;D no,alespoň se přitom někdo pobaví že jo..například u tebe ten kluk:D a jinak přeju brzký uzdravení;)

4 Lištička Lištička | Web | 2. prosince 2007 v 6:53 | Reagovat

Děkuji za povzbudivý komentík :)

V noci jsem vůbec nespala, jen jsem pořád kašlala... Ach jo :(

Snad se z toho dostanu - nechci marodit takhle před Vánoci...

Jé, uvás není zima? :-O A kde bydlíš? Tam bych se docela s chutí přestěhovala (alespoň teď, když jsem nastydlá) :D

5 Liška Liška | Web | 12. března 2009 v 20:16 | Reagovat

K té tvé otázce v anketě...lyžuji, myslím už nějakých pět? let. Z prvu nadšení, teď už mě to příliš nevzrušuje. Asi to bude i tím, že nesnáším zimu, mám radši letní parna a vodu :)

Ostatně, právě teď ti píšu z rakouských Alp, kde jsme s rodinkou na lyžovačce. Půlku týdne jsem proležela (asi je to nějaké prokletí, ale pravidelně, když odjíždím na hory, jsem nastydlá...), a vlastně mi to ani nijak zvlášť nevadilo, nejsem do lyžování žádný blázen. Ale dnes jsme popojeli do úžasného velkého lyžařského střediska (Steinplate - pro ty, co se vyznají v Rakousku), kde se lyžuje téměř ve dvou tisících metrech. Sníh je v té výšce absolutně nesrovnatelný s naším domovským střediskem a už vůbec se nedá srovnávat s mizernými českými sjezdovkami! Všude plno prašanu, a jednou, když jsem omylem sjela z hlavní sjezdovky (hm, byla trochu mlha...) krásně jsem se tím prašanemk skutálela ze svahu a zabořila jsem se do úžasně měkkoučké sněhové peřiny :) Toť jeden z mála pozitivních zážitků na lyžích.

Jak tedy vlastně dopadly tvé sjezdové začátky? Vlastně si počkám, zdali jsi o tom nenapsala později :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.