Paní zima

14. listopadu 2007 v 18:07 |  Moje plky
...dorazila letos o něco dřív. Jsem tomu jedině ráda!

Konečně je ten ošklivý a depresivní podzim za námi. Ve vzduchu cítím příslib Vánoc a těším se na prosinec.

Miluju sníh! Přitom jsem se pošklebovala mámě, která říkala, že svatý Martin přijede na bílém koni. Měla pravdu...

Zdá se mi, že letos přišel první sníh nějak brzy. Přijde mi, že ten čas letí čím dál rychleji... Je to nejspíš tím, že nemám tolik času, jako dřív.

Ale z toho snížku mám skutečně radost :)

Tak strašně ráda zírám na nebe, které má barvu ocelové šedi a pozoruji snášející se sněhové vločky. Padají mi do vlasů, zachytávají se mi na řasách a já okouzleně pozoruji tu krásu. Mám ráda to bílé ticho a klid zimy.

A co je u mě nového? Opravdu ráda si vykračuji v nových botách, ze kterých mi čouhají pruhované nadkolenky, které si lidé, co potkávám, měří pěkně nevraživě. Asi mi je závidí ;-) Anebo mi závidí ty botičky a kraťoulinkou sukýnku, kterou k nim mám :D

Nevím. Každopádně si s tím hlavu nedělám!

Historická budova našeho gymnázia je pokrytá sněhem, park před vchodem také zbělal. Jehličnany v něm jsou zasypány kupou bílého prašanu a mě to pořád svádí zírat z okna na tu sněhobílou nádheru. A do toho všeho učitelé zkouší a píšou se ty nejdůležitější písemky! Ach jo :(

Třeba zítra čtvrtletka z matiky... Teď bych se na ní měla učit.

A vidíte, sedím u počítače a píšu tenhle příspěvek. Jsem prostě nezodpovědná... Neberte si ze mě příklad a už vůbec mi moje chování neschvalujte. Je ŠPATNÉ!!!

Jojo, vždycky si to říkám, ale stejně to pokaždé dopadne stejně... :P

A co z téhle slátaniny vyplývá?

Hezky se učte a užívejte si sněhu a zimního počasí, dokud máte možnost! A taky můžete číst moje plky (a povídky) a napsat, jaký je váš názor, jestli chcete :)

Mějte se krásně!

Lištička
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.